شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

لیزر درمانی

لیزردرمانی یکی از روش‌های تسکینی و درمانی در علم پزشکی است که با توجه به کاربرد‌های متعدد آن در پزشکی، استفاده از آن به سرعت در شاخه‌های مختلف طب افزایش پیدا کرده است. در مرکز پزشکی درمانی نسخه نیز از کاربردهای لیزر در کلینیک‌های مختلف از جمله کلینیک درد، کلینیک ارتوپدی و کلینیک‌های توان‌بخشی در درمان بیماران استفاده می‌شود. شما می‌توانید با تماس با مشاوران درمانی این مجموعه از کلیه خدمات ما بهره‌مند شوید.

مکانیسم عمل در لیزردرمانی چیست؟

نور لیزر در لیزردرمانی، انرژی الکترومغناطیس مادون قرمز است که به‌صورت فوتون وارد بدن می‌شود. دسته فوتون‌های این نور در طول مسیر خود در یک راستا و کنار هم باقی می‌مانند و مانند نور معمولی از هم پراکنده نمی‌شوند و با توجه به قدرت خود، به بافت‌های مورد نظر نفوذ می‌کنند. نفوذ و برهمکنش پرتوهای لیزر در بافت‌های هدف موجب نتایج درمانی فوق‌العاده‌ای می‌شوند. شما در مرکز پزشکی درمانی نسخه، در کلینیک‌های مختلف می‌توانید از خدمات لیزردرمانی استفاده کنید.

کاربردهای لیزردرمانی

از لیزردرمانی می‌توان در درمان بیماری‌های مختلف دستگاه عصبی عضلانی از جمله آرتریت‌، خارپاشنه‌، التهاب کف پا‌، سندرم آرنج تنیس‌بازان‌، سندرم آرنج گلف‌بازان‌، پارگی تاندون‌های روتاتورکاف‌، التهاب غلاف سینوویوم‌، تاندون‌های اکستانسوری دست، اختلالات TMJ (‌مفصل فکی – گیجگاهی‌)، فتق یا پارگی دیسک کمر‌، تاندونیت‌ها‌، شکستگی‌، سائیدگی کشکک‌، سندرم تونل کارپ (CTS) پارگی رباط‌، سیاتیک‌، دردگردن‌، کمر‌درد‌، دردپشت‌، پیچ‌خوردگی کپسول مفصلی‌، التهاب عصب‌، آسیب عصب‌، ترمیم پس از جراحی استفاده کرد.

لیزردرمانی در دستگاه اسکلتی عضلانی

لیزردرمانی می‌تواند اثرات متعددی از جمله اثر ضدالتهاب، ضددرد، تسریع فرآیند ترمیم، رشد بافت سلولی، بهبود عملکرد اعصاب، کاهش تشکیل بافت فیبروز، بهبود فعالیت‌های عروقی و ترمیم سریع‌تر زخم‌ها در بیماران داشته باشد اما یکی از پرکاربردترین استفاده‌ها در لیزردرمانی در دستگاه اسکلتی عضلانی است. اثر لیزر درمانی دیسک کمر روی سلول‌های عصبی، جلوی انتقال پیام درد به مغز را گرفته و حساسیت عصب را کمتر می‌کند. همچنین مکانیسم تسکین درد طبیعی بدن را تحریک کرده که باعث ترشح مقادیر زیاد اندورفین و انکفالین از مغز و غدد فوق کلیه می‌شود. همچنین هنگامی که سلول‌های تاندون‌ها، استخوان‌ها، رباط‌ها و ماهیچه‌ها در معرض اشعه لیزر قرار می‌گیرند، تولید‌مثل و ترمیم آنها سریع‌تر خواهد شد.

رزرو نوبت

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.

مشاوره با ما

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بازدید از فروشگاه

 

 

مشاوره آنلاین

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا در شناخت مشکلات و بیماریهایی که سلامت شما را تهدید می کنند، خدمات مشاوره ی کارشناسان مرکز پزشکی درمانی نسخه را ارائه دهیم.

درخواست مشاوره تلگرامی

ساعات کاری مرکز

  • شنبه تا پنجشنبه  8 صبح تا 8 عصر
  • جمعه  تعطیل

آدرس و تلفن مشاوره

  • تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز درمانی نسخه، شماره 154 
  • شماره تماس : 02143682
  • شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047
  • صندوق پستی : info@noskheh.org 

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)