شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

کلینیک های تخصصی

ارائه خدمات تخصصی درمان

متخصصان توان‌بخشی در مرکز پزشکی درمانی نسخه به عنوان یکی از اعضای تیم درمانی مرکز، با توجه به تجویز پزشک و درمان‌های در نظر گرفته شده، متناسب با نوع مشکل و شرایط خاص هر بیمار، روند درمان را پیگیری می‌کنند تا فرد در کوتاهترین زمان ممکن به روند عادی زندگی بازگردد.

درمان یک ساختار پیچیده همچون انسان به دلیل پویایی ساختار بدن کار ساده‌ای نیست .کلینیک ستون فقرات نسخه باهدف توجه ویژه به فرایند تشخیص و درمان درد در افراد ، به‌ویژه کسانی که دچار آسیب‌های مزمن و طولانی‌مدت در ستون فقرات هستند تأسیس‌شده است. تشخیص مسیر درمان گامی است که از طریق مشاوره با بیمار آغاز و تا رفع مشکل ادامه خواهد داشت .ما شمارا در مسیر یافتن علت اصلی بیماری ، کاهش درد و اتخاذ بهبودی و درمان همراهی خواهیم کرد.

درمان اختلالات دست و شانه در کلینیک‌های تخصصی ارتوپدی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شما می توانید با مرکز پیشگیری و ارتقاء سلامت نسخه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان درمانی این مرکز استفاده کنید و در صورت لزوم به پزشکان متخصص ارجاع داده شوید.

کلینیک ارتوپدی اطفال مرکز پزشکی درمانی نسخه با استفاده از تجربه و دانش تیم درمانی خود می‌تواند مشکلات عضلانی اسکلتی فرزندان شما را بررسی کرده و بهترین درمان‌ها را متناسب با نوع و شدت عارضه آنها تجویز کند. متخصص ارتوپد کودکان معمولا با معاینه و تشخیص بیماری‌ها و آسیب‌دیدگی‌های استخوانی و عضلانی بدن کودک و با استفاده از روش‌های غیرجراحی و در صورت لزوم جراحی، به درمان مشکلات سیستم حرکتی کوکان می‌پردازد.

زانوها به خصوص در ورزشکاران یکی از اندام هایی هستند که به طور مداوم در معرض آسیب قرار دارند. علاوه براین افرادی که مشاغل آنها همراه با فعالیت‌های فیزیکی است در مواجهه با صدمات و فرسایش تدریجی این اندام قرار دارند. کلینیک تخصصی زانو در مرکز پیشگیری و ارتقاء سلامت نسخه، با رویکرد چندوجهی به مقوله درمان و با استفاده از روش‌های نوین مشاوره، غربالگری و درمان، توانسته است مشکلات تعداد زیادی از مبتلایان به مشکلات زانو را برطرف کند.

مرکز پاپزشکی دکتر فووت برای فراهم کردن بیشترین امکانات درمانی مورد نیاز بیماران خود کلینیک‌های تخصصی متعددی را در مجموعه خود راه‌اندازی کرده است تا به درمان هرچه مطلوب‌تر بیماران منجر شود.

افراد در معرض خطر ابتلا پوکی استخوان یعنی خانم‌ها بعد ازسن يائسگي، آقايان بعد از سن ۶۰ سالگي، بیمارانی که برخی داروهاي خطرساز مانند كورتن يا برخی از داروهاي ضدتشنج استفاده مي‌كنند و نیز كساني كه به بعضي از بيماري‌هاي غددي مثل هيپرپاراتيروئيدي مبتلا هستند، می‌توانند با مشاوره با کارشناسان درمانی مرکز پیشگیری و ارتقاء سلامت نسخه، راهنمایی‌های لازم برای درمان و جلوگیری از پیشرفت بیماری را دریافت کنند.

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)