شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

کلینیک ارتوپدی اطفال

کلینیک ارتوپدی اطفال مرکز پزشکی درمانی نسخه با استفاده از تجربه و دانش تیم درمانی خود می‌تواند مشکلات عضلانی اسکلتی فرزندان شما را بررسی کرده و بهترین درمان‌ها را متناسب با نوع و شدت عارضه آنها تجویز کند. متخصص ارتوپد کودکان معمولا با معاینه و تشخیص بیماری‌ها و آسیب‌دیدگی‌های استخوانی و عضلانی بدن کودک و با استفاده از روش‌های غیرجراحی و در صورت لزوم جراحی، به درمان مشکلات سیستم حرکتی کوکان می‌پردازد.

Pediatric Clinic

معرفی کلینیک

سلامت کودکان برای خانواده‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد اما در عین حال اختلالات مادرزادی اندام‌های عضلانی اسکلتی و آسیب‌های روزمره فیزیکی آنها اجتناب‌ناپذیر است. پس طبیعی است که والدین همواره به دنبال یافتن یک مرکز درمانی خوب و یک پزشک متخصص باتجربه در این زمینه باشند؛ و کسی که می تواند بیشترین کمک را در این زمینه به کودک ما بکند، یک متخصص ارتوپدی اطفال است. ارتوپدی اطفال یکی از شاخه‌های تخصص ارتوپدی در علم پزشکی است که به طور اختصاصی با سیستم

حرکتی بدن کودکان، مفاصل و دیگر بافت‌ها و اندام‌های حرکتی بدن آنها ارتباط دارد. انحرافات استخوانی و مفصلی، التهابات مفصلی، دررفتگی‌ها، درد مفاصل، مشکلات ستون فقرات، تومورها، عفونت استخوان، رگ‌به‌رگ شدن پاها، پیچ‌خوردگی پا و انواع کیست‌ها از موارد شایعی است که ممکن است کودکان به آن مبتلا شوند و نیاز به مداخله ارتوپد اطفال وجود داشته باشد.

ویژگی کلینیک

1- شما در مرکز پزشکی درمانی نسخه از مشاوره کارشناسان برای انتخاب پزشک مورد نظر استفاده می‌کنید.

2- در کوتاه‌ترین فاصله زمانی با تعیین وقت قبلی به متخصص ارجاع داده می‌شوید.

3- متخصصان مرکز نسخه شما را از نظر ساختار بیومکانیکی و علل زمینه ای بیماری نیز معاینه می‌کنند.

4- در صورت نیاز همزمان با درمان عارضه اصلی، درمان‌های اصلاحی نیز برای شما در نظر گرفته می‌شود.

5- بعد از درمان، مشاوران درمانی مرکز با شما در تماس هستند و روند درمان شما را پیگیری می‌کنند.

شما در مرکز نسخه فقط با یک پزشک مواجه نمی‌شوید. ما یک تیم درمانی را در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین راه‌حل‌ها را پیش روی شما بگذارند. نسخه یک خانواده بزرگ است و شما  می‌توانید از زندگی لذت ببرید و درمان خود را به ما بسپارید چون:

«یک خانواده حامی سلامت شماست»

 

خدمات درمانی

شما در صورت لزوم می‌توانید مشکلات خود در این زمینه را از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۳۶۸۲ با کارشناسان درمانی مرکز پزشکی درمانی نسخه در میان بگذارید تا ضمن مشاوره رایگان، در صورت لزوم شما را به پزشک متخصص ارتوپدی اطفال ارجاع دهند. شاید یک درمان ساده و کوتاه‌مدت امروز، فرزند شما را از مواجهه با عوارض جدی و خطرناک ناشی مشکلات عضلانی اسکلتی در بزرگسالی دور کند.

امکانات کلینیکی

مرکز پاپزشکی دکتر فووت برای فراهم کردن بیشترین امکانات درمانی مورد نیاز بیماران خود کلینیک‌های تخصصی متعددی از جمله کلینیک جراحی، ترمیم زخم، ارتوپدی فنی، پزشکی ورزشی و اطفال را در مجموعه خود راه‌اندازی کرده است تا به درمان هرچه مطلوب‌تر بیماران منجر شود.

رزرو نوبت

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.

مشاوره با ما

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بازدید از فروشگاه

 

 

مشاوره آنلاین

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا در شناخت مشکلات و بیماریهایی که سلامت شما را تهدید می کنند، خدمات مشاوره ی کارشناسان مرکز پزشکی درمانی نسخه را ارائه دهیم.

درخواست مشاوره تلگرامی

ساعات کاری مرکز

  • شنبه تا پنجشنبه  8 صبح تا 8 عصر
  • جمعه  تعطیل

آدرس و تلفن مشاوره

  • تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز درمانی نسخه، شماره 154 
  • شماره تماس : 02143682
  • شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047
  • صندوق پستی : info@noskheh.org 

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)