شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

کلینیک توان بخشی

متخصصان توان‌بخشی در مرکز پزشکی درمانی نسخه به عنوان یکی از اعضای تیم درمانی مرکز، با توجه به تجویز پزشک و درمان‌های در نظر گرفته شده، متناسب با نوع مشکل و شرایط خاص هر بیمار، روند درمان را پیگیری می‌کنند تا فرد در کوتاهترین زمان ممکن به روند عادی زندگی بازگردد.

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

معرفی کلینیک

کلینیک توانبخشی و فیزیوتراپی نسخه، یک کلینیک تخصصی و مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی برای انجام کلیه فرآیندهای درمانی فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، الکتروتراپی، درمان‌های فیزیکی، ورزش‌درمانی، آب‌درمانی و کاردرمانی است.

ویژگی کلینیک

۱- شما با تماس با تلفن مرکز پزشکی درمانی نسخه از مشاوره درمانی کارشناسان برای انتخاب پزشک مورد نظر استفاده می‌کنید.

۲- در کوتاه‌ترین فاصله زمانی با تعیین وقت قبلی به متخصص ارجاع داده می‌شوید.

۳- متخصصان مرکز نسخه بدن شما را از نظر ساختار بیومکانیکی و علل زمینه ای موثر بر بیماری نیز معاینه می‌کنند.

۴- در صورت نیاز همزمان با درمان عارضه اصلی، درمان‌های اصلاحی نیز برای شما در نظر گرفته می‌شود.

5- بعد از درمان، مشاوران درمانی مرکز با شما در تماس هستند و روند درمان شما را پیگیری می‌کنند و راهنمایی‌های لازم برای رسیدن به سلامت را برای شما یادآوری می‌کنند.

شما در مرکز نسخه فقط با یک پزشک مواجه نمی‌شوید. ما یک تیم درمانی را در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین راه‌حل‌ها را پیش روی شما بگذارند. نسخه یک خانواده بزرگ است و وقتی در کنار خانواده نسخه هستید، می‌توانید از زندگی لذت ببرید و درمان خود را به ما بسپارید چون:

«یک خانواده حامی سلامت شماست»

خدمات درمانی

در این کلینیک، یک تیم درمانی کامل به‌طور تخصصی به غربالگری، تشخیص و درمان بیماری‌ها، اختلالات و آسیب‌ها می‌پردازند. در ارزیابی و تشخیص، پزشکان عمومی و متخصص، معاینات بالینی وسیعی مطابق مشکلات اصلی بیمار انجام می‌دهند و در‌صورت نیاز، آزمایشات بیوشیمیایی و عکسبرداری‌های لازم و انواع اسکن‌ها را تجویز‌ می‌کنند. بعد از تشخیص بیماری و تعیین شدت و میزان پیشرفتگی آن، بیماران بر اساس درمان‌های مورد نیاز به کلینیک‌های تخصصی توانبخشی مرکز ارجاع داده می‌شوند. دستورالعمل درمانی این کلینیکها طیف وسیعی از فعالیتهای مناسب ورزشی و حرکت درمانی، کفش و ارتزهای مناسب برای حفظ و یا قرارگیری صحیح پاها و توزیع مناسب فشار کف پایی، آب درمانی ودیگر خدمات توانبخشی را شامل می شود. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های درمانی رایگان از سوی کارشناسان درمانی مرکز و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن‌ ۰۲۱۴۳۶۸۲ تماس حاصل فرمایید.

 

رزرو نوبت

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.

مشاوره با ما

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بازدید از فروشگاه

 

 

مشاوره آنلاین

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا در شناخت مشکلات و بیماریهایی که سلامت شما را تهدید می کنند، خدمات مشاوره ی کارشناسان مرکز پزشکی درمانی نسخه را ارائه دهیم.

درخواست مشاوره تلگرامی

ساعات کاری مرکز

  • شنبه تا پنجشنبه  8 صبح تا 8 عصر
  • جمعه  تعطیل

آدرس و تلفن مشاوره

  • تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز درمانی نسخه، شماره 154 
  • شماره تماس : 02143682
  • شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047
  • صندوق پستی : info@noskheh.org 

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)