شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

کلینیک پوکی استخوان

افراد در معرض خطر ابتلا پوکی استخوان یعنی خانم‌ها بعد ازسن يائسگي، آقايان بعد از سن ۶۰ سالگي، بیمارانی که برخی داروهاي خطرساز مانند كورتن يا برخی از داروهاي ضدتشنج استفاده مي‌كنند و نیز كساني كه به بعضي از بيماري‌هاي غددي مثل هيپرپاراتيروئيدي مبتلا هستند، می‌توانند با مشاوره با کارشناسان درمانی مرکز پیشگیری و ارتقاء سلامت نسخه، راهنمایی‌های لازم برای درمان و جلوگیری از پیشرفت بیماری را دریافت کنند.

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

معرفی کلینیک

پوکی استخوان یا استئوپروز یکی از بيماري‌های شایع و بسيار خطرناك در میان ایرانیان و به‌ویژه خانم‌ها است. مرکز پزشکی درمانی نسخه با راه‌اندازی کلینیک پوکی استخوان، اقدام به مشاوره، غربالگری، معاینه و درمان بیماران یا افراد در معرض ابتلا به این بیماری کرده است. در این کلینیک پس از انجام مشاوره‌ها و غربالگری اولیه توسط کارشناسان درمانی و پزشک عمومی مرکز، بیماران در صورت لزوم به پزشک متخصص ارجاع داده می‌شوند.

ویژگی کلینیک

1- شما در مرکز پزشکی درمانی نسخه از مشاوره کارشناسان برای انتخاب پزشک مورد نظر استفاده می‌کنید.

2- در کوتاه‌ترین فاصله زمانی با تعیین وقت قبلی به متخصص ارجاع داده می‌شوید.

3- متخصصان مرکز نسخه شما را از نظر ساختار بیومکانیکی و علل زمینه ای بیماری نیز معاینه می‌کنند.

4- در صورت نیاز همزمان با درمان عارضه اصلی، درمان‌های اصلاحی نیز برای شما در نظر گرفته می‌شود.

5- بعد از درمان، مشاوران درمانی مرکز با شما در تماس هستند و روند درمان شما را پیگیری می‌کنند.

شما در مرکز نسخه فقط با یک پزشک مواجه نمی‌شوید. ما یک تیم درمانی را در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین راه‌حل‌ها را پیش روی شما بگذارند. نسخه یک خانواده بزرگ است و شما  می‌توانید از زندگی لذت ببرید و درمان خود را به ما بسپارید چون: «یک خانواده حامی سلامت شماست»

 

خدمات درمانی

بیماران مرکز پزشکی درمانی نسخه همزمان با درمان‌های رایج مثل دارودرمانی، می‌توانند از خدمات ویژه مرکز ازجمله فیزیوتراپی، ورزش‌درمانی، کاردرمانی و آب‌درمانی نیز بهره‌مند شوند.

امکانات کلینیکی

مرکز پیشگیری و ارتقاء سلامت نسخه با بهره‌گیری از دانش و تجربیات علمی متخصصان روماتولوژی و متخصصان ارتوپدی، بیماران پس از معاینه، انجام آزمایش‌های تخصصی مثل سنجش تراکم استخوان و تشخیص شدت بیماری، وارد روند درمان می‌شوند.

ضمن اینکه بیماران در مرکز پزشکی درمانی نسخه در طول روند درمان می‌توانند از خدمات درمانی ویژه مثل کاردرمانی، ورزش‌درمانی، فیزیوتراپی و آب‌درمانی این مرکز نیز طبق صلاح  دید پزشک بهره‌مند شوند.

 

رزرو نوبت

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.

مشاوره با ما

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بازدید از فروشگاه

 

 

مشاوره آنلاین

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا در شناخت مشکلات و بیماریهایی که سلامت شما را تهدید می کنند، خدمات مشاوره ی کارشناسان مرکز پزشکی درمانی نسخه را ارائه دهیم.

درخواست مشاوره تلگرامی

ساعات کاری مرکز

  • شنبه تا پنجشنبه  8 صبح تا 8 عصر
  • جمعه  تعطیل

آدرس و تلفن مشاوره

  • تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز درمانی نسخه، شماره 154 
  • شماره تماس : 02143682
  • شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047
  • صندوق پستی : info@noskheh.org 

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)