شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

کلینیک پاپزشکی

کلینیک پاپزشکی

مرکز پاپزشکی دکتر فووت برای فراهم کردن بیشترین امکانات درمانی مورد نیاز بیماران خود کلینیک‌های تخصصی متعددی را در مجموعه خود راه‌اندازی کرده است تا به درمان هرچه مطلوب‌تر بیماران منجر شود.

Pediatric Clinic

معرفی کلینیک

کلینیک پا یکی از اولین و مهم‌ترین کلینیک‌های درمانی در مرکز پزشکی درمانی نسخه است. این کلینیک در واقع اولین مرکز جامع درمان بیماری‌های پا در کشور است که در ایران با نام «دکتر فووت» شناخته می‌شود و تحت لیسانس دکتر فووت کانادا به درمان بیماران می‌پردازد. این مرکز عضو انجمن حمایت از پای سالم، مراکز درمانی پیشرفته و تخصصی در حوزه پودیاتری  است که توسط تیمی از مجرب‌ترین متخصصان این حوزه پایه‌گذاری شده است.

ویژگی کلینیک

مرکز پاپزشکی دکتر فووت، اولین دارنده استاندارد ایزو در مدیریت کیفیت و رضایت‌مندی مشتری و ارائه خدمات درمانی بیماری‌های پا در ایران است که در آن مراقبت‌های لازم جهت حفظ بهداشت و سلامت پا در سطح جهانی و منطبق با تازه‌ترین روش‌های درمانی مراکز معتبر علمی دنیا به بیماران ارائه می‌شود.

خدمات درمانی

در این کلینیک، یک تیم درمانی کامل به‌طور تخصصی به غربالگری، تشخیص و درمان بیماری‌ها، اختلالات و آسیب‌های پا می‌پردازند. در ارزیابی و تشخیص، پزشکان عمومی و متخصص دوره‌ دیده در کورس‌های پودیاتری، معاینات بالینی وسیعی مطابق مشکلات اصلی بیمار انجام می‌دهند و در‌صورت نیاز، آزمایشات بیوشیمیایی و عکسبرداری‌های لازم و انواع اسکن‌ها را تجویز‌ می‌کنند. بعد از تشخیص بیماری و تعیین شدت و میزان پیشرفتگی آن، بیماران بر اساس درمان‌های مورد نیاز به کلینیک‌های تخصصی مرکز ارجاع داده می‌شوند. دستورالعمل درمانی این بیماران می‌تواند طیفی از دارو درمانی، توصیه‌های مورد نیاز برای تغییر و اصلاح سبک زندگی، تجویز فعالیت مناسب ورزشی و حرکت درمانی، به‌کارگیری کفی مخصوص، کفش و ارتزهای مناسب برای حفظ و یا قرارگیری صحیح پاها و توزیع مناسب فشار کف پایی، گچ گرفتن پاها و یا بی‌حرکتی موضع، تزریق کورتیکواستروئید، پی آر پی و... در موضع و یا جراحی و سایر درمان‌ها بنابر تشخیص پزشکان باشد.

امکانات کلینیکی

مرکز پاپزشکی دکتر فووت برای فراهم کردن بیشترین امکانات درمانی مورد نیاز بیماران خود کلینیک‌های تخصصی متعددی از جمله کلینیک جراحی، ترمیم زخم، ارتوپدی فنی، پزشکی ورزشی و اطفال را در مجموعه خود راه‌اندازی کرده است تا به درمان هرچه مطلوب‌تر بیماران منجر شود.

رزرو نوبت

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.

مشاوره با ما

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بازدید از فروشگاه

 

 

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)