شنبه -پنج شنبه 8:00 صبح تا 8:00 عصر

کلینیک مو

 

 

Pediatric Clinic

کاشت مو چیست؟

هرگز کسی فکر نمی کرد روشی که در سال 1939 توسط یک پزشک ژاپنی پیشنهاد و چندی بعد در سال 1959 توسط یک پزشک آلمانی به مرحله اجرا در آمد به یکی از بزرگترین پیشرفت های پزشکی جهان زیبایی تبدیل شود. پیشرفت تکنولوژی تنها یک راه را برای ترمیم و درمان موهای از دست رفته ارائه می دهد و آن هم کاشت مو است. گاهی اوقات افرادی را می بینیم که به شدت از طاسی، تراکم کم و ریزش مو های سرخود ناراضی هستند و به دنبال راهی برای قطع ریزش و مقابله با از دست دادن موهای خود هستند. فرقی ندارد که جنسیت ما چه باشد تب زیبایی در بین تمام افراد با هر جنسیتی وجود دارد. ممکن است این علاقه ناشی از وسواس بیش از حد بیماران به زیبا تر شدن باشد اما در مقابل گاهی اوقات

استفاده از جراحی ها ی زیبایی برای بسیاری از بیماران لازم است . کاشت مو جزء آن دسته از خدمات زیبایی است که با توجه به نتایج حاصله و تغییرات بسیار زیاد که بر اعتماد به نفس و ارتقاء روحیه بیماران دارد ،جزء خدمات زیبایی بسیار با اهمیت و لازم می باشد. کاشت مو با کمک پیوند موی طبیعی و در بخش های مختلفی همانند ابرو، سر، ریش و حتی سبیل انجام می گیرد. در این میان کلینیک تخصصی مو نسخه با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات پزشکی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در انجام کلیه خدمات مو آماده ارائه خدمات زیبایی مو با بالاترین کیفیت به متقاضیان گرانقدر می باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو، زیبایی و لاغری نسخه با استفاده از کادر تخصصی و مجرب ، مراجعین محترم را تا رسیدن و نیل به اهداف مورد نظر همراهی می نماید، همچنین این مرکز آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی، پوست مو و لاغری موضعی به مخاطبان است .

ویژگی کلینیک

1- شما در مرکز پزشکی درمانی نسخه از مشاوره کارشناسان برای انتخاب پزشک مورد نظر استفاده می‌کنید.

2- در کوتاه‌ترین فاصله زمانی با تعیین وقت قبلی به متخصص ارجاع داده می‌شوید.

3- متخصصان مرکز نسخه شما را از نظر ساختار بیومکانیکی و علل زمینه ای بیماری نیز معاینه می‌کنند.

4- در صورت نیاز همزمان با درمان عارضه اصلی، درمان‌های اصلاحی نیز برای شما در نظر گرفته می‌شود.

5- بعد از درمان، مشاوران درمانی مرکز با شما در تماس هستند و روند درمان شما را پیگیری می‌کنند.

شما در مرکز نسخه فقط با یک پزشک مواجه نمی‌شوید. ما یک تیم درمانی را در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین راه‌حل‌ها را پیش روی شما بگذارند. نسخه یک خانواده بزرگ است و شما  می‌توانید از زندگی لذت ببرید و درمان خود را به ما بسپارید چون:

«یک خانواده حامی سلامت شماست»

 

 

چرا کلینیک‌های موی نسخه؟

در حال حاضر مراکز بسیاری خدمات کاشت مو را انجام می‌دهند اما در مواردی بیماران بدون توجه به کیفیت خدمات ارائه‌شده و تنها به دلیل قیمت پایین اعمال جراحی این مراکز اقدام به انجام جراحی‌های پیوند و کاشت مو می‌کنند و متأسفانه به دلیل عدم توجه به این موضوع که کاشت مو بسیار حساس و تخصصی است و اگر به‌درستی صورت نگیرد و با روش‌های سنتی و غیرتخصصی انجام شود می‌تواند موجب ریزش مو به‌طور مجدد شده و علاوه بر آن تأثیر بدی در روحیه افراد داشته باشد، تفاوت اصلی در استفاده از کلینیک‌های متخصص در مقایسه با مراکز انجام سنتی کاشت مو را نشان می‌دهد.

چه افرادی مخاطبان اصلی کلینیک‌های مو هستند؟

این موضوع که چه کسانی نیازمند استفاده از جراحی‌ها کاشت مو هستند و چه کسانی نه، موضوع مهمی است که بعد از تمایل بیمار به انجام عمل جراحی و مراجعه به کلینیک‌های زیبایی مو توسط تنها از طریق معاینه و تکمیل پرسشنامه‌هایی که توسط بیماران پر شده و در اختیار پزشکان قرار می‌گیرد قابل‌تشخیص است. در حقیقت تصمیم‌گیری نهایی توسط متخصصان موجود در کلینیک‌های مو و زیبایی انجام می‌شود. اگر دلیل کم مویی و طاسی سر در افراد به دلیل مسائل ژنتیک و وارثی باشد، در بیشتر موارد روش‌های کاشت مو توصیه و تجویز می‌شود. در مواردی که طاسی به دلیل سابقه ژنتیک اتفاق می‌افتد کاشت مو به روش SUT که بهترین و جدیدترین روش کاشت مو است توصیه می‌شود. سایر روش‌های کاشت مو تکنیک های FIT و FUT هستند که متخصصان کلینیک نسخه بر اساس نوع ریزش و اندازه سطح از این روش‌ها استفاده می‌کنند. درنهایت زمانی که میزان ذخیره مو به‌اندازه کافی باشد از روش‌هایی مانند روش PRP و یا مزوتراپی می‌توان استفاده کرد.

 

 

خدمات کلینیک مو نسخه چه هستند؟

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش BHT

کاشت ریش و سبیل

درمان ریزش و ترمیم مو

کاشت ابرو به‌صورت طبیعی

کاشت مژه

پیوند مو

 

فرایند کاشت مو در کلینیک مو نسخه چگونه است؟

با توجه به‌شدت طاسی و کچلی و همین‌طور علل ایجاد طاسی که می‌تواند ناشی از عوامل ژنتیکی و یا عوامل محیطی باشد، متخصصان کلینیک موی نسخه از روش‌های متفاوتی برای کاشت و پیوند مو استفاده می‌کنند. این فرایندها بنا بر نوع طاسی متفاوت است ،در ادامه به‌اختصار به توضیح در مورد تعدادی از این روش‌ها می‌پردازیم.

 

 

• کاشت مو با روش BHT

در این فرایند کاشت از موهای بدن فرد (موی سینه، کتف، ران و...) برداشته و بر روی سر وی عمل کاشت انجام می‌دهند. اما با توجه به متفاوت بودن موی سر با سایر موهای بدن این روش به‌تنهایی انجام نمی‌گیرد و نام دیگرش روش مکملی است.

 

 

• روش کاشت SUT که جزو بهترین روش‌های کاشت مو است

این روش اغلب مورداستفاده قرار می‌گیرد. از نکات مثبت این فرایند می‌توان به عدم نیاز به پانسمان، بخیه و عمل جراحی اشاره کرد. متخصص پوست و مو در کلینیک موی نسخه با کمک دستگاه‌های اتوماتیک کاشت مو را تا 14000 تار موی واقعی انجام می‌دهند؛ و طبق تحقیقات این آمار به‌طور تقریبی سه برابر روش‌های قدیمی است

• کاشت مو به روش غیر جراحی FIT

درروش FIT نیازی به عمل جراحی نیست. در این نوع کاشت پزشک متخصص به‌وسیله سوزن‌هایی نازک از موی سر شخص برمی‌دارد و آن را در قسمت بدون مو می‌کارد.

• کاشت مو به روش FUT

در این روش، کاشت مو نیاز به عمل جراحی است که در اتاق جراحی صورت می‌گیرد. به صورتی که توسط متخصص جراح یک برش نواری تقریبا 2 سانتی‌متری از پوست سر برداشته می‌شود. سپس این نوار برش خورده را تکه تکه می‌کنند تا فولیکول‌های مو از آن جدا گردند و در جای موردنظر کاشت شوند.

• کاشت مو با روش FUE

روش FUE یک زخم خطی ایجاد نمی‌کند و می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند از موهای بسیار کوتاه استفاده کنند و یا افرادی که فعالیت زیادی دارند مانند ورزشکاران حرفه‌ای و یا افرادی که بعد از انجام عمل می‌خواهند خیلی زود فعالیت‌های خود را از سر بگیرند مناسب است.این شیوه پیوند مو همچنین برای افرادی است امکان برداشت مو به‌صورت نواری از پشت سر آن‌ها وجود ندارد و یا افرادی که پوست جمجمه نازکی داشته یا پوست سرشان کشسانی کمی دارند مناسب است .

رزرو نوبت

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.

مشاوره با ما

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بازدید از فروشگاه

 

 

مشاوره آنلاین

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا در شناخت مشکلات و بیماریهایی که سلامت شما را تهدید می کنند، خدمات مشاوره ی کارشناسان مرکز پزشکی درمانی نسخه را ارائه دهیم.

درخواست مشاوره تلگرامی

ساعات کاری مرکز

  • شنبه تا پنجشنبه  8 صبح تا 8 عصر
  • جمعه  تعطیل

آدرس و تلفن مشاوره

  • تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز درمانی نسخه، شماره 154 
  • شماره تماس : 02143682
  • شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047
  • صندوق پستی : info@noskheh.org 

خبرنامه

همکاری با نسخه

ماکجا هستیم?

آدرس

 میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیرازی شمالی، مرکز پزشکی درمانی نسخه، شماره 154

شماره تماس
02143682 

شماره تلفن فروشگاه سلامت : 02188628047

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت نسخه مي باشد ( © 1398)